Atšķirīgas, unikālas un prātā paliekošas filmas ar stipru pēcgaršu, kuras Latvijas kino skatītājiem ekskluzīvi piedāvā kinoprojekts “Spektrs”!

“Suņu sala” (“Isle of Dogs”)

PĒDĒJIE SEANSI! Seansi k/t “Kino Citadele” (saite)   CETURTDIENA, 21. jūnijs (Ze Diena!) Kino Citadele, pulksten 16.20 Kino Citadele, pulksten 21.35 PIEKTDIENA, 22. jūnijs (Ze Diena!) Kino Citadele, pulksten 16.20 Kino Citadele, pulksten 21.35   Režisors: Vess Andersons Lomas ierunājuši: Braiens Krenstons, Edvards Nortons, Bils Murejs, Džefs Goldblums, Frānsisa Makdormanda, Hārvijs Kaitels, Grēta Gerviga, Skārleta Johansone un daudzi citi; ASV, Vācija, 2018. gads, 101 min. […]


Treileris Kino Citadele IMDb Rotten Tomatoes

“Trīs paziņojumi pie Ebingas Misūri štatā” (“Three Billboards Outside Ebbing, Missouri”)

Šī režisora Mārtina Makdona (“Reiz Brigē”, “Septiņi psihopāti”) tumši komiska un melnā humora pilnā filma stāsta par kādu Ebingas, Misūri štata iedzīvotāju (“Oscar” balvas ieguvēja Frances McDormand), kuras meita tiek brutāli nogalināta. Nesagaidot nekādu rīcību no vietējā šerifa (“Oscar” balvas nominants Woody Harrelson) un viņa vietnieka (Sam Rockwell), viņa izvieto trīs policijai veltītus stendus pie pilsētas robežām un ar to paceļ gaismā šķietami klusās pilsētiņas tumšākos noslēpumus…


Treileris Event Kino Citadele IMDb Rotten Tomatoes

“Atriebība” (“Revenge”)

Franču jaunā viļņa atriebības trilleris droši iet pērnā gada žanra hīta “MIESA” (“Raw”) pēdās – arī te pie stūres režisore-sieviete un arī šeit filmas autore spilgti izsakās par visu, kas sasāpējis, šoreiz asiņaina atriebības trillera formātā. Žanrs tiek sasists, sašauts un sadragāts sīkās šķembās, lai filmas laikā tiktu radīts no jauna – tuvākie salīdzinājumi ir “Haute Tension”, “Martyrs” un pat “The Revenant”!

20.07.2018, 23:30 22.07.2018, 01:30
Treileris Event IMDb Rotten Tomatoes

“Kas notiek krēslā” (“What We Do in the Shadows”)

Tās galvenos varoņus-vampīrus Viago, Dīkonu un Vladislavu mazāk satrauc vampīru mednieki un jaunavas, bet gan mūsdienīgas, pasaulīgas problēmas – nepārtraukti kāpjošās īres cenas, naktsklubu face control, kā arī strauji mainīgā apkārtējā vide. Filma sniedz atbildes uzreiz uz diviem aktuāliem jautājumiem – kā ir būt vampīram mūsdienu pasaulē, un kā izskatītos “Monty Python” variācija par mockumentary žanru (atbilde – spīdoši!).


Treileris IMDb

“Ceļojums uz Spāniju” (“The Trip to Spain”)

Kinoprojekts “Spektrs” un “Labs Kino” aicina jūs jau trešo reizi (pēc histēriskajiem “The Trip” un “The Trip to Italy”) pievienoties britu komiķiem Stīvam Kūganam un Robam Braidonam, kuri sava drauga-režisora Maikla Vinterbotoma (“24 Hour Party People”, “Jude” u.c.) pavadījumā dosies kārtējā gastronomiski-humoristiskā ceļojumā – šoreiz uz karstasinīgo Spāniju!


Treileris Event IMDb Rotten Tomatoes

“Tas ir tikai pasaules gals” (“Juste la fin du monde”)

Žana-Luka Lagarsē lugas iedvesmota, filma stāstīs par kādu rakstnieku (Gaspārs Uljels), kurš pēc ilgas prombūtnes atgriežas dzimtajās mājās, lai tuviniekiem pavēstītu, ka drīzumā mirs… taču pirms tam viņu gaida tikšanās ar sen neredzētiem tuviniekiem un savstarpējo attiecību nokārtošana reizi par visām reizēm. Jaunākajā režisora Ksavjē Dolāna filmā Mariona Kotijāra, Vensāns Kasels, Lea Seidū un citi aktieri!


Treileris Event IMDb

“Vilnis” (“The Wave”)

Vērienīga katastrofu filma, tā ir balstīta uz patiesiem notikumiem, kad 1934. gadā līdzīgā incidentā tika pilnībā iznīcināts Tafjordas ciemats, kad brūkošu akmeņu izraisīts milzu cunami vilnis burtiski noslaucīja to no zemes virsas. Visi filmas aktieri paši izpildīja visus savus trikus, kas piešķir filmai īpašu realitātes sajūtu. Rezultāts ir likumsakarīgs – populārākā un skatītākā filma Norvēģijā 2015. gadā ar vairāk kā 800 000 pārdoto biļešu!

13.07.2017, 22:00
Treileris IMDb

“Gausie rietumi” (“Slow West”)

Ir 19. gadsimts. Sešpadsmitgadīgais Džejs no Skotijas ir devies uz Ameriku, lai uzmeklētu savu pirmo mīlestību Rozu. Jaunekli savā paspārnē paņem Silass Selleks, noslēpumains un pieredzējis ceļotājs. Abi kopā dodas uz mežonīgajiem rietumiem, un, izrādās, sapņotājam un ciniķim ir vienam no otra ko pamācīties… Ja Vess Andersons un Kventins Tarantino kopā uzņemtu filmu, tad šis varētu būt viņu sadarbības rezultāts: ekscentrisks vesterns, ko vienādās daļās veido romantika, piedzīvojumi, apšaudes un melnais humors.


Treileris IMDb

“Mana dzīve kā Cukīni” (“My Life as a Zucchini”)

Ķirbjagalvai nav nekādas saistības ar dārzeni. Ķirbjagalva ir drosmīgs mazs puika. Viņš domā, ka pēc mammas nāves ir palicis viens pats pasaulē. Taču jau pavisam drīz viņu gaida jaunas tikšanās jaunajā mājvietā — bērnunamā. Simons, Ahmeds, Žužube, Alise un Beatrise — katram ir savs stāsts, vienlaikus skarbs un maigs. Un vēlāk parādās īpaša meitene, vārdā Kamilla…

16.08.2017, 18:00
Treileris IMDb

“Vai viegli būt jaunam un bez atbildības?” (“The Young Offenders”)

Konors un Džoks ir tipiski īru slaisti, kuri diendienā triec aliņus un vizinās ar zagtiem velosipēdiem pa dzimto Korku. Labāko draugu dzīves strauji mainās, kad netālu avarē narkotiku tirgotāju laiva, krastā izskalojot kokaīnu 440 miljonu eiro vērtībā. Lai tiktu pie kārotā kumosa, abiem draugiem ir jāpaspēj nokļūt avārijas vietā pirmajiem, apsteidzot fanātisku policistu, psihopātisku narkobaronu un savus vecākus. Ir tikai viens āķis… To ir jāpaspēj izdarīt, kamēr abi vēl nav 16 gadus veci!

24.08.2018, 23:00
Treileris Event IMDb