Kinoprojekts “Spektrs” (caur zīmoliem “Spektrs” un “Kinoblogeri”) piedāvā Latvijai unikālus kino pasākumus, retrospektīvas un īpašos seansus, uz lielā ekrāna izrādot filmas, kuras vēl nekad iepriekš nebija demonstrētas.

“Jaunība” (“Youth”)

Pēc skatītāju apjūsmotā “Dižā skaistuma” (“Oskars” par labāko ārzemju filmu) Paolo Sorrentīno radījis Fellīni cienīgu fantasmagoriju par jaunības burvību un atmiņas trauslumu. “Zelta palmas zara” nominācija Kannu kinofestivālā, Skatītāju simpātiju balva Karlovi Varu kinofestivālā 2015. gadā!

Treileris IMDb

“Šī brīnišķīgā dzīve” (“It’s a Wonderful Life”)

Kinoteātra dzimšanas dienā “Splendid Palace” piedāvā skatītājiem uz lielā ekrāna izbaudīt vienu no visu laiku burvīgākajiem svētku stāstiem, Frenka Kapras 1946. gada klasiku “Šī brīnišķīgā dzīve” (“It’s a Wonderful Life”) ceturtdien, 29. decembrī, 18:00
Balstīta uz Filipa van Dorena Sterna 1939. gadā sarakstīto stāstu “Dižākā dāvana”, “Šī brīnišķīgā dzīve” ir viena no visu laiku populārākajām Ziemassvētku filmām un īsta svētku tradīcija, ar kuru aicinām iepazīties arī jūs!

29.12.2016, 18:00 Treileris Event IMDb

Labāko filmu izlase: 2016. gads

Gada beigas ir laiks, kad savilkt kopā galus, atdot pēdējos parādus un pavilkt tam visam apakšā treknu svītru – lai ar labi padarīta darba sajūtu droši iesoļotu jaunajā gadā! Kinoprojekts “Spektrs” un kinoteātris “K. Suns” palīdzēs izpildīt kino apņemšanos noskatīties visas labākās filmas – apkopojot tās īpašā retrospektīvā “2016. gada labākās filmas”!

9.-13.12.2016 Event K. Suns

“Visu nakti” (“All Night Long”) ar Viktoru Freibergu

Kinoprojekts “Spektrs”, CREA promotion un British Council Latvia piedāvā Bazila Dērdena muzikālo drāmu “Visu nakti” (“All Night Long”). Muzikālā filma “Visu nakti” ir viena no oriģinālākajām Viljama Šekspīra traģēdijas “Otello” modernajām ekranizācijām. Pirms filmas – Dr. phil., LU asociētā profesora Viktora Freiberga ievadlekcija!

15.11.2016, 18:30 Treileris Event IMDb

Dokumentālās filmas “Baltajā naktī”: Uzdrīkstēšanās

Mūsdienu kultūras foruma “Baltā nakts” ietvaros kinoteātrī “Splendid Palace” notiks dokumentālo filmu vakars “Uzdrīkstēšanās”, piedāvājot noskatīties godalgotas un pasaulē atzītas filmas par savdabīgiem māksliniekiem un nereti provokatīvām, nu jau leģendārām mākslas akcijām! Kinoprojektu organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar biedrību “I Did It”, kinoprojektu “Spektrs” un Kino Bize.

10.09, 17:00 Treileris Event

Baltā nakts Spīķeros: Komēdijas caur laika prizmu

Spīķeri un kinoprojekts “Spektrs” Baltajā naktī piedāvā oriģinālas, smieklīgas un asprātīgas komēdijas, kuras vizualizēs humoru cauri laikam un telpai – sekojot smalkās komēdijas meistaram Vudijam Alenam un mūsdienu latviešu analogiem! Šī gada 9. septembrī, Baltās nakts ietvaros, skatītāju uzmanībai un vērtējumam tiks nodotas sekojošas filmas: “Manhetena” (Manhattan”) ASV, 1979. gads, 96 min., m/b Režisors: Vudijs […]

10.09, 21:00 Treileris Event

“A Man With No Name” triloģija uz lielā ekrāna!

Un Kinoblogeri šaus ar, pareizāk būs teikt – bliezīs ārā pilnu aptveri, pasludinot šo par VESTERNU RUDENI! Ambīcijas nekad nav bijusi mūsu problēma, tapēc solītā “The Good, the Bad and the Ulgy” skatīšanās pārauga par piecu filmu seansiem – protams, uz lielā ekrāna! Jo vesternu nekad nevar būt par daudz, vai ne?

09.09, 18.30 16.09, 18:00 30.09, 18:00 Treileris

Brīvdabas kino vakari Spīķeros

Turpinot pagājušajā gadā veiksmīgi iesākto brīvdabas kino vakaru tradīciju, arī šogad Spīķeru radošais kvartāls kopā ar kinoprojektu “Spektrs” piedāvās sešus brīvdabas kino vakarus, kuros Rīgas iedzīvotāji un viesi varēs baudīt pasaules kino meistardarbus. Sākot ar jūniju aicināsim Tevi uz neaizmirstamiem piedzīvojumiem, kuros solās būt gan asas izjūtas un dramatiski momenti, gan nezūdošās vērtības – draudzība un mīlestība!

25.08, 22:00 Treileris

Spektrs un Jameson Caskmates piedāvā “Volstrītas vilks” brīvdabas kino vakarā!

Kad vasaras kino iesākts ar nepārspējamo “Drive” / “It Follows” kombo atmosfēriskajā Spektrs un SOL piedāvā brīvdabas KINOsynth vakaru, turpinājumam ir jābūt vēl jaudīgākam – un tas būs, jo otrajā (un noslēdzošajā) šīsvasaras Spektrs brīvdabas kino vakarā K.K. fon Stricka villā skatīsimies tautā iecienīto režisora Mārtina Skorsēzes pārmērību supergrāvēju “The Wolf of Wall Street” ar nu jau “Oskaroto” Leonardo Dikaprio galvenajā lomā!

12.08, 22:00 Treileris Event IMDb

“Kasablanka” (“Casablanca”)

Režisors: Maikls Kērtiss Galvenajās lomās: Hemfrijs Bogarts, Ingrīda Bergmane, Pols Henrīds ASV, 1942. gads, 102 min. Ceturdien, 18. augustā, kinoteātrī “Splendid Palace”! Biļetes jau pieejamas: http://www.splendidpalace.lv/lv/movies/view/1990 “Nospēlē to vēlreiz, Sem” – Ilsa* Atklājot jauno kinoteātra sezonu, “Splendid Palace” un kinoprojekts “Spektrs”,  aicina uz vienu no visu laiku labākajām filmām – kino pērli “Kasablanka”! Kinoteātra “Splenid Palace” sezonas atklāšanas […]

Treileris Event IMDb