Lielbritānija, 1962. gads, 91 min.
Režisors: Bazils Dērdens
Lomās: Patriks Makgūgans, Mārtija Stīvensa, sers Ričards Atenboro

Biļetes jau pieejamas: http://splendidpalace.lv/lv/hall_events/view/2171

Kinoprojekts “Spektrs”, CREA promotion un British Council Latvia piedāvā Bazila Dērdena muzikālo drāmu “Visu nakti” (“All Night Long”). Muzikālā filma “Visu nakti” ir viena no oriģinālākajām Viljama Šekspīra traģēdijas “Otello” modernajām ekranizācijām ar daudzpusēju un talantīgu aktieru sastāvu, kur īpaši izceļas britu kulta aktieris Patriks Makgūgans (“Drošsirdis”, seriāls “The Prisoner”) un sers Ričards Atenboro. Pirms filmas – Dr. phil., LU asociētā profesora Viktora Freiberga ievadlekcija!

Londona, 60-tie gadi. Džeza un līksmības laikmets. Mūziķis Aurēlijs Rekss un viņa sieva, bijusī dziedātāja Dālija ierodas uz smalkām vakariņām pie ietekmīga mūzikas producenta Roda Hamiltona. Jauns un ambiciozs bundzinieks Džonijs Kuzēns vēlas dibināt pats savu grupu, un redz Dāliju kā savu solisti. Saņēmis nepārprotamu atteikumu, Džonijs turpat ballītē sāk vērpt intrigas, apkārtējiem stāstot, ka Dālijai ir dēka ar grupas menedžeri Kasu…

Interesanti, ka šajā 1962. gadā uzņemtajā britu drāmā galvenās lomas atveido ne tikai ekrāna leģendas, aktieri Patriks Makgūgans, Betsija Blēra, Pols Hariss, Mārtija Stīvensa un sers Ričards Attenboro, bet epizodēs ir redzami arī sava laika slavenākie britu un amerikāņu džeza mūziķi!

Tikai vienā seansā – otrdien, 15. novembrī, Kino Splendid!

Comments are closed.