Šī gada 13. maijā 18:30 k/t “Kino Citadele” notiks “Kinoblogeri piedāvā” īpašais seanss Ridlija Skota kulta fantastikas filmai “Pa asmeni skrejošais” (Blade Runner)!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/241734/

“I’ve seen things you people wouldn’t believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time… like tears in rain… Time to die.”
– Roy Batty

Laikā, kad mākslīgā intelekta un robotu filmas gāžas pār mums kā no pārpilnības raga (Čapiji, Ultroni un pat Eksmahinas!), bet interneta plašumus biedē Boston Dynamics nākotnes vīzijas, ir laiks atgriezties pie pārbaudītām vērtībām, precīzāk – pie viena no žanra pamatlicējiem un vienas no labākajām filmām par makslīgā intelekta dabu, sera Ridlija Skota savulaik nesaprasto, bet nu jau sen kulta statusu ieguvušo “Pa asmeni skrejošais” jeb “Blade Runner”. Protams, ka Final Cut versijā:

Losandželosa, 2019. gads. Riks Dekards (Harisons Fords) ir “pa asmeni skrienošais” – policists un atlīdzību mednieks, kura uzdevums ir atrast četrus androīdus-replikantus, kuri nelegāli atgriezās uz Zemes un meklē savu radītāju. Pakaļdzīšanās gaitā Dekards sastopas ar replikantu filozofiju un dzīves uztveri, kas liek tam apšaubīt paša cilvēcību… balstīts uz Filipa K. Dika romānu “Vai androīdi sapņo par elektriskām aitām?”

Kā jau minējām, 2019. Gada Losandželosā atgriezīsimies Final Cut versijā, DCP kopija no sera Ridlija dzimtenes Lielbritānijas jau ceļo pie mums, tādēļ ļoti gaidām Jūs šī gada 13. maijā, 18:30, k/t “Kino Citadele” 2. Auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/241734/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1582698645355054/