Skatieties ekskluzīvi kinofestivālā “Spektrs”! Biļetes jau pieejamas: http://ej.uz/brigsby
Pirmdien, 6. novembrī, 19:00 (atklāšanas filma)
Ceturtdien, 9. novembrī, 19:30
Sestdien, 11. novembrī, 14:10

Režisors: Deivs Makkarijs
Galv. lomās: Kails Mūnijs, Marks Hemils, Klēra Deinsa, Gregs Kinīrs
ASV, 2017. gads, 97 min.

Viena no gada neparastākajām, neaizmirstamākajām un sirsnīgākajām filmām tikai kinofestivālā “Spektrs”! Visiem “Trūmana šova” un līdzīgu darbu cienītājiem:

“Lācēna Brigsbija piedzīvojumi” ir jauks bērnu televīzijas seriāls par kāda lācēna piedzīvojumiem. “Lācēna Brigsbija piedzīvojumi” ir bērnu televīzijas seriāls, kurš ir veidots vienam skatītājam – Džeimsam (Kails Mūnijs). Kad seriāls negaidīti beidzas, Džeimss dodas sev iepriekš nezināmajā un neiepazītajā pasaulē, lai noskaidrotu iemīļotā seriāla beigu iemeslu – šis ceļojums uz visiem laikiem mainīs viņa paša un viņa tuvāko dzīvi…

Filmas veidotāji un idejas autori, režisors Deivs Makkarijs un aktieris Kails Mūnijs, iepazinās un profesionālo darbību uzsāka kulta televīzijas šovā “Saturday Night Live”, kurā darbojas arī šobrīd, darbā pie šova skečiem arī dzima šīs satīriskās un komiskās filmas ideja. Reizē smieklīga un satīriska, optimistiska un sentimentāla, filma savu pirmizrādi piedzīvoja šī gada Sandensas kinofestivālā, kur izpelnījās slavinošas kritiķu atsauksmes (79% “svaigs” iekš RottenTomatoes.com).

Filmas autoru degsmi un entuziastu novērtēja arī kino veterāni – otro galveno lomu filmā atveido leģendārais Lūks Skaivolkers no “Zvaigžņu kariem” jeb aktieris Marks Hemils, kurš par lomu piedāvājumu nevar sūdzēties!