Kinoprojekts “Spektrs” un SOL, oriģināls un atspirdzinošs gaišais alus no karstās Meksikas, piedāvā brīvdabas KINOsynth vakaru K. K. fon Stricka villā ar filmām “Draivs” un “Tas seko tev”!

Jūs vēlējāties brīvdabas kino no “Spektrs” – tad saņemiet brīvdabas kino no “Spektrs”! Jau sestdien, 2. jūlijā, pulcēsimies K.K. fon Stricka villas (Alojas kvartāls – turpat, kur “Piens”, “Nemiers”, OneOne un “Labietis”) pagalmā, lai pavisam īpašā atmosfērā kopā noskatītos divas elektroniski-supersoniskas filmas no “Spektrs” repertuārā – kulta filma “Draivs” (“Drive”) ar ekrāna un sieviešu magnētu Rajenu Goslingu galvenajā lomā, kā arī topošā kulta filma “Tas seko tev” (“It Follows”) ar jauno scream queen Maiku Monro!

Skatītāju ērtībai un labsajūtai uz vietas būs iespējams iegādāties atdzesētu alu SOL par īpaši izdevīgu cenu, dažādas gardas uzkodas no “Piens” virtuves, kā arī cukurvati un Latvijā ražotu popkornu no Puff Candy. Bet visu vakaru un arī nakti DJ Toms Briņķis turpat klubā “Piens” liks labāko filmu mūziku, lai varam kārtīgi izdejoties pirms, pēc un filmu laikā. Pats galvenais – šis pasākums skatītājiem ir BEZ MAKSAS!

Vakara plāns:
21:00 – ierašanās
22:00 – filma “Draivs” (“Drive”), pirms filmas īsa kinoprojekta “Spektrs” veidotāju uzruna
00:00 – filma “Tas seko tev” (“It Follows”), pirms filmas “Spektrs” veidotāju uzruna
02:00 – afterparty klubā “Piens”
22:00 – 04:00 – DJ Toms Briņķis liek labāko kino mūziku klubā “Piens”!

Ir skaidrs, ko skatīsimies, ko dzersim un ko ēdīsim, bet kur sēdēsim? Pirmie 150-200 skatītāji varēs izvēlēties sev kādu sēžamo no pieejamajiem, pārējos lūdzam padomāt par sevi pašiem un droši nākt ar saviem plediem vai dibenpaklājiem! Ar saviem ēdieniem un dzērieniem gan nākt nevajadzētu – cienīsim viens otru un citu darbu… 

Uz tikšanos sestdien, 2. jūnijā, pirmajā KINOsynth vakarā!

SOL ir orģināls un atspirdzinošs gaišais alus no karstās Meksikas. SOL tika laists apgrozībā jau 1899. gadā.