Režisors: Ole Giæver
Galv. lomās: Ole Giæver, Marte Magnusdotter Solem
Norvēģija, 2017. gads, 85 min.

Odiseja cauri laikam un telpai, kas sākas uz režisora balkona. Gadu garš ceļojums –  pilns ar absurdām, eksistenciālām, triviālām un sentimentālām domām, lai saprastu, vai iespējams aptvert… neko jau vairāk kā dzīves jēgu…

Ūles Jēvera ģimenes adrese ir Brochmannsgate 12A, Oslo, Norvēģija, Eiropa, Zeme, Visums. Šī filma ir kā laika kapsula, kurā ievietota rietumeiropiešu ikdiena ar visiem svētkiem, atmiņām un fantāzijām, lielajiem un mazajiem jautājumiem. Tā aicina domāt par savu dzīvi un izvēlēm. Ko mūsdienās nozīmē būt cilvēciskam? Un kāpēc mēs labprātāk runājam paši ar sevi viedtālrunī, nekā sarunājamies ar svešniekiem darba burziņā? Katram no mums ir savs balkons un katram no tā paveras citāds skats… Ūle šoreiz par savu balkonu un savu skatu, bet, kā vienmēr, tas ir nedaudz arī par mums visiem. Tādēļ arī mīlam!

Filma “Skats no Balkona”, kuras pirmizrāde notika Berlīnes starptautiskajā kinofestivālā, ir īsti svētki visiem norvēģu režisora, scenārista, aktiera un vienkārši multitalanta Ūles Jēvera faniem un daiļrades cienītājiem, jo ļauj iepazīt viņu pašu un viņa īpatnējo pasaules skatījumu tik personiski, cik tas vispār ir iespējams!