Bang bang, he shot me down
Bang bang, I hit the ground
Bang bang, that awful sound
Bang bang, my baby shot me down.

2015. gada 27. jūnijā Kinoblogeri piedāvā vēlreiz uz lielā ekrāna noskatīties un izbaudīt leģendārā kinorežisora Kventina Tarantino ne mazāk leģendāro diloģiju “Nogalināt Bilu” pavisam īpašā pasākumā k/t “Kino Citadele”!

Šis ir Kventina Tarantino gads – tāpat kā jebkurš, kurā iznāk viņa jaunā filma! “Rezervuāra suņus” mēs citējam no galvas, “Lubene” nesen svinēja savu 20 gadu jubileju, “Death Proof” mēs labāk aizmirstu, bet “Jackie Brown” vēl nav pienācis laiks… kas atstāj mūs ar vienīgo loģisko izvēli – tiekamies uz unikālu, izcilu un vēl nebijušu pasākumu, lai vēlreiz noskatītos abas “Kill Bill” daļas jeb Kinoblogeri piedāvā “Kill Bill: The Whole Bloody Affair”!

Kā vēsta sena Klingonu paruna, tad atriebību vislabāk ir pasniegt aukstu, taču mūsu pasākumā viss būs karstāks par karstu – prezentācija no vislatvijas Tarantinofīla Sergeja @moosatov Musatova, konkurss par Tarantino filmām un to pasauli, izcils Harija plakāts, saprātīga pauze starp filmām un lieliski pavadīts vakars, un tas viss tikai par 9,90eur vai pat lētāk (Red Apple cigaretes un Big Cahuna burgers cenā neietilpst)!

Te arī TVNET.lv reportāža