Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/255276/

Režisors: Verners Hercogs
Galv. lomās: Īlons Masks, Kevins Mitniks, Lorencs Krauss un citi
ASV, 2016. gads, 98 min.

Savā jaunākajā dokfilmā “Vernera Hercoga sapņi par savienoto pasauli” (“Lo and Behold, Reveries of the Connected World”) leģendārais režisors, scenāriju autors, producents un dzīves guru Verners Hercogs pievēršas 21. gadsimta svētībai un sērgai – virtuālajai pasaulei. Ar īstenu vācu punktualitāti viņš pēta interneta vēsturi, no tā pirmsākumiem Kalifornijas universitātes laboratorijās līdz tādiem mūsdienu vizionāriem, kā Īlons Masks un citi. Hercogu interesē gan jaunākie tehniskie sasniegumi, gan arī drūmākās apokaliptiskās prognozes, taču visvairāk par visu – kā internetam izdevās tik būtiski mainīt mūsu dzīvi, un kā tam izdodas to darīt vēl šobaltdien. Pat Hercoga novērotie budistu mūki, beiguši meditāciju, atver Twitter…

Verners Hercogs ir viens no pasaulē atzītākajiem kinorežisoriem, daudzkārtējs Berlīnes, Kannu un Venēcijas kinofestivālu laureāts un nominants “Oscar” balvai.

Filmas Latvijas pirmizrāde – ekskluzīvi kinofestivālā “Spektrs”, kurš norisināsies no 7.-13. novembrim k/t “Kino Citadele”.