Filmas pirmizrāde kinofestivālā “Spektrs”! Biļetes jau pieejamas: ej.uz/marrowbone
Trešdien, 8. novembrī, 19:30
Piektdien, 10. novembrī, 19:00
Sestdien, 11. novembrī, 21:40

Režisors: Serdžio G. Sančezs
Galv. lomās: Anja Teilore-Džoja, Čārlijs Kītons, Mija Gota
Spānija, 2017. gads, 110 min.

Kāds jauns vīrietis ir uzņēmies rūpes par saviem jaunākajiem brāļiem un māsām pēc mātes nāves, paliekot uz dzīvi lielā ģimenes savrupnamā. Noslēpuši mātes nāvi no apkārtējās pasaules, viņi nemaz nenojauš, ka mājā mīt spēki, no kuriem neko noslēpt nav iespējams…

Katram izcilam horror žanra režisoram ir savs protežē, kurš sākumā cītīgi mācās, bet tad tiek pielaists pats pie savas filmas. Režisoram Giljermo Del Toro tādi bija Andress Muščeti (“Mama”, “Tas”) un spāņu režisors J.A. Bayona, kuram Del Toro palīdzēja ar “The Orphanage”. Savukārt pats J.A. Bayona pieskatīja Serdžio G. Sančeza karjeru, kopā strādājot pie filmu “The Orphanage” un “The Impossible” scenārijiem, bet tagad arī pie Serdžio debijas filmas, “Meroubounas noslēpums”.

Žanra cienītājiem nekas nav jāskaidro, bet filma noteikti ieinteresēs visplašāko publiku, jo, atšķirībā no Holivudas biedēkļiem, ir smalka, šarmanta un galīgi ne tik vienkārša, kā izliekas. Vienā no galvenajām lomām redzēsim nu jau žanra ikonu Anju Teilori-Džoju (“The Witch”, “Split”)!