Režisors: Nikolass Vindings Refns
Galv. lomās: Rajens Goslings, Krīstīna Skota Tomase, Vithaya Pansringarm
Dānija / Zviedrija / Taizeme / ASV / Francija, 2013. gads, 90 min.

Džulians, Bangkokā dzīvojošais narkodīleris un kriminālo aprindu pārzinis, iekuļas pamatīgās nepatikšanās, kad viņa brāli nogalina uz atriebību tendēts policists, bet viņa māte, mafijas klana līdere, pavēl viņam izrēķināties ar brāļa slepkavu par katru cenu. Džuliana odiseja caur Bangkokas padibenēm un tumšo pusi būs sāpju un ciešanu pilna…

Pēc neprātīgu popularitāti iekarojušā, stilīgā meistardarba “Draivs” (“Drive”) režisors Nikolass Vindings Refns un aktieris Rajens Goslings ķērās pie vēl viena kopīga veikuma, šoreiz dodoties hipnotiskā un savādā ceļojumā ar mērķi izpētīt Bangkokas kriminālo pasauli. Jāpiemin, ka filmā spoži spīd ne tikai Goslings, bet arī kino granddāma Kristīna Skota Tomase!

„Only God Forgives” ir izpelnījusies neviennozīmīgu slavu, bet līdz ar to filma ir kļuvusi vēl jo interesantāka īsteniem kinomīļiem – ja kāda filma tiek izsvilpta Kannās, tad pasaules uzmanība tai ir garantēta (un mēs labi zinām, ka Kannu publika nereti kļūdās ar savu pārsteidzīgo vērtējumu). Filmu ir vērts redzēt arī Goslinga debijas režijā „Lost River” cienītājiem, lai novērtētu un atpazītu Goslinga stilistiskās atsauces – Refna ietekme Goslinga stilā ir nenoliedzama!