Francija / Austrālija / Kanāda, 2013 gads
Režisors: Žans-Pjērs Ženē (“Amēlija”)
Galv. lomās: Kails Katlets, Helēna Bonema Kārtere, Džudija Deivisa

LieliskaDavana.lv un kinoprojekts “Spektrs” piedāvā režisora Žana-Pjēra Ženē (“Amēlija”, “Delikateses”) jauno ģimenes filmu “T.S. Spiveta neticamie piedzīvojumi”, vai arī precīzāk būtu teikt – filmu visiem vecumiem, jo gan jaunu, gan vecu apburs neatkārtojamā Spivetu ģimene un tās neparastie piedzīvojumi:

10 gadus vecais jaunais ģēnijs T.S. Spivets saņem negaidītu zvanu no Vašingtonas – viņš ir ielūgts saņemt prestižu balvu par savu jaunāko izgudrojumu. Ir tikai viens āķis – viņi nezina, ka Spivets ir tik jauns. Zēns aizbēg no mājām un dodas neaizmirstamā un brīnumu pilnā ceļojumā, kura laikā satiek jaunus draugus un uzzina daudz par sevi pašu…

Sirsnīga, mīļa, pamācoša un ne-glupa – tāda ir izslavētā franču režisora Žana-Pjēra Ženē filma. Apburošs galvenais varonis, viņa kolorītā ģimene, Tima Bērtona mūza Helēna Bonema Kārtere, aizraujoši piedzīvojumi un, iespējams, labākais 3D, ko būsiet redzējuši – to veidoja standarta pamatlicēji, “Hugo” un “Avatara” veidotāji! Kritiķi un skatītāji ir vienoti – ja vēlaties aizvest uz kino visu ģimeni un patiesi izbaudīt kopā pavadīto laiku, labāku izvēli, kā “T.S.Spiveta neticamie piedzīvojumi”, būs grūti atrast!

Comments are closed.