Kinofestivāls “Spektrs V”, 11.-17. aprīlis, 2016.

“Virsotne” (“High-Rise”)

Balstīta uz rakstnieka J.G. Ballard tāda paša nosaukuma romānu. Jauns ārsts ievācas augstceltnē, kurā ir šķietami viss ideālai dzīvei – baseins, skola, pašiem savs lielveikals un citi dzīves labumi. Tomēr ēkas pašpietiekamība aizvien vairāk nošķir tās iemītniekus no ārpasaules, liekot tiem noslāņoties un norobežoties vienam no otra. Gaisā virmo revolūcijas smaka, un pietiek ar vismazāko dzirksteli, lai mākslīgi radītā utopija iegrimtu haosā… Režisors – Bens Vītlijs (“Kill List”, “Sightseers”).


Treileris Event K. Suns IMDb

“Zaļā istaba” (“Green Room”)

Klasiskais stāsts par kovbojiem un indiāņiem šoreiz pasniegts modernā mērcē, jo filma stāstīs par kādu garāžas pankgrupu, kurai “pietika prāta” ar koncertu uzstāties neonacistu midzenī… Nakts būs gara un asiņaina, bet skatītāji kinoteātri pametīs ar ievērojami mazāku nervu apjomu!

Viena no 2016. gada kino pērlēm, kurā netipiskās lomās redzēsim Patriku Stjuartu, Antonu Jelčinu un Imogenu Putsu.

10.08.2018, 23:00
Treileris Event IMDb Rotten Tomatoes

“Ragana” (“The Witch”)

Šķiet, ka kopš “Blēras raganas” nav bijis ekvivalenti biedējošas un psiholoģiski spēcīgas filmas, un tas, ka abas ir par vienu un to pašu tematu, nav nekāda sagadīšanās (šī droši var kalpot kā prīkvels). Lēna, drūma un ievelkoša kostīmdrāma, kur līdz pat pēdējiem mirkļiem nav iespējams saprast, vai mums patiešām darīšana ar pārdabiskiem spēkiem, vai arī ar pionieru grūtību un izolācijas radīto psiholoģisko šoku – bet to mēs, protams, jums neizstāstīsim, jo šī ir pieredze, ko katram jāizbauda pašam!

17.04, 17:20
Treileris Event IMDb

“Karaliskie Tenenbaumi” (“The Royal Tenenbaums”)

Plašās Tenenbaumu ģimenes atlases atgriežas radu lokā, kad uzzin, ka viņu tēvs ir neārstējami slims un tam atlicis dzīvot pavisam nedaudz…

Kinofestivāla Spektrs ietvaros aicinām vēlreiz izbaudīt šo iemīļotā režisora Vesa Andersona iemīļoto klasiku uz lielā ekrāna – galvenajās lomās joprojām Džīns Hekmens, Gvineta Peltrova, Bens Stillers, Andželika Hjūstone, Ouens Vilsons, Lūks Vilsons un daudzi citi iemīļoti aktieri!


Treileris Event IMDb

“Sabrukums” (“Demolition”)

Turpinot veiksmīgo sadarbību ar režisoru Jean-Marc Vallée (festivālā iepriekš notika viņa “Dallas Buyers Club” un “Wild” Latvijas pirmizrādes) un aktrieri Džeiku Džilenholu (attiecīgi “Enemy” un “Nightcrawler”), šoreiz viņu svaigākā kopdarba “Sabrukums” (“Demolition”) pirmizrāde!

Šajā emocionālajā, bet pacilājošajā drāmā Džeika varonis vispirms zaudēs, bet tad atkal atgūs dzīves garšu. Citās lomās filmā redzēsim Naomiju Vatsu un Krisu Kūperu.


Treileris Event IMDb

“Džungļu grāmata” (“The Jungle Book”)

Režisors Jon Favreau piedāvā jaunāko kino tehnoloģiju brīnumu – Volta Disneja studijas “Džungļu grāmatas” (“The Jungle Book”) pilnmetrāžas ekranizāciju, izpildītu pēc jaunākajiem datortehnoloģiju standartiem! Džungļi, zvēri un Maugļa piedzīvojumi atstāj pilnīgu klātbūtnes sajūtu – arī pateicoties izcilajam 3D un Dolby Atmos skaņai!

Filmas pamatā – Redjarda Kiplinga slavenā grāmatu sērija par Maugli.


Treileris Event IMDb

“Anomalisa” (“Anomalisa”)

“Oscar” nominācija par labāko animācijas filmu (bet vajadzēja par labāko pilnmetrāžas filmu, un iedot arī vajadzēja), nominācija Zelta Globusam un daudzām, daudzām citām balvām (kopumā 66 nominācijas un 18 uzvaras).

Neparasta un dzīvespriecīga traģikomēdija no mūsu mīļākā neirotiķa (piedod, Vudij), žanra eksperta Čārlija Kaufmana (“Gaišo atmiņu mūžīgais starojums”, “Adaptācija”), pilnībā izpildīta leļļu tehnikā – saturisks un vizuāls brīnums uz lielajiem ekrāniem!


Treileris Event IMDb

“Mednieks un Ledus karaliene” (“The Huntsman: Winter’s War”)

Viena no kinofestivāla Spektrs lielajām pirmizrādēm šoreiz – krāšņā un grandiozā pasaku filma “Mednieks un Ledus Karaliene” (“The Huntsman: Winter’s War”). Šajā prīkvelā galveno lomu atkal atveidos lieliskais Kriss Hemsvorts, atgriezīsies Šarlīze Terona (un neagriezīsies – Kristena Stjuarte), kā arī būs redzamas Emīlija Blanta un Džesika Časteina! Pie filmas grožiem šoreiz “Malefisentas” un pirmas daļas specefektu autors Cedriks Nikolass-Trojāns – būs skaisti


Treileris Event IMDb