Kad vasaras kino iesākts ar nepārspējamo “Drive” / “It Follows” kombo atmosfēriskajā brīvdabas KINOsynth vakarā, turpinājumam ir jābūt vēl jaudīgākam – un tas būs, jo otrajā (un noslēdzošajā) šīsvasaras Spektrs brīvdabas kino vakarā K.K. fon Stricka villā kopā ar Jameson Caskmates skatīsimies tautā iecienīto režisora Mārtina Skorsēzes pārmērību supergrāvēju “The Wolf of Wall Street” ar nu jau “Oskaroto” Leonardo Dikaprio galvenajā lomā!

Filmas pamatā – patiess stāsts par Džordanu Belfortu (Leonardo Di Kaprio), kurš kļūst par vienu no veiksmīgākajiem brokeriem Volstrītā. Desmit gadus vēlāk viņa veiksmes impērija sāk brukt, un viņš tiek apsūdzēts spekulatīvos darījumos un finansu mahinācijās. Filma uzņemta pēc Džordana Belforta autobiogrāfijām „The Wolf of Wall street” un „Catching the Wolf of Wall Street”. 5 nominācijas ASV Kinoakadēmijas balvai “Oscar”!

Pulcējamies jau uz 21:00, filmas sākums 22:00! Filma ar subtitriem latviešu un krievu valodās, kā arī tikai skatītājiem sākot ar 16 gadu vecumu!

Biļetes jau pieejamas*http://www.bezrindas.lv/lv/kino/kinoprojekts-spektrs/spektrs-piedava-volstritas-vilks-brivdabas-kino-vakara/

* Šoreiz par pasākumu prasām ieejas maksu 2,50 EUR apmērā, lai kontrolētu interesentu skaitu uz šo 16+ filmu. Sēdvietas nav numurētas vai garantētas – mēģināsim parūpēties par pēc iespējas vairāk krēsliem, bet sēdvieta nav iekļauta ieejas cenā. Var un drīkst nākt ar saviem plediem, bet tas nemaina ieejas cenu. Biļetes tiks tirgotas līdz pat filmas sākumam.